Pytania i odpowiedzi
  1. Kiedy otrzymam zakupiony towar?

Zakupiony towar jest wysyłany w przypadku materiałów w 48 godzin od zaksięgowania przelewu na koncie, natomiast w przypadku ławeczek w ciągu 48 h od momentu zakończenia realizacji. Klient każdorazowo jest informowany o zakończeniu realizacji i terminie wysyłki.

  1. Gdzie znajdę informację o kosztach wysyłki?

Dokładne koszty wysyłki zostały określone w zakładce każdego sprzedawanego przedmiotu. W przypadku wysyłki podnóżków koszt jest stały i wynosi 30 zł za przesyłkę opłaconą z góry. Jeśli został zamówiony materiał koszty wysyłki zależne są od ilości materiału oraz wybranego sposobu wysyłki. Przesyłki nadawane za pobraniem są dodatkowo płatne.

       3. Co to jest test Martindala?

Test Martindala (zgodnie z PN-EN ISO 12947-2:2000) pozwala określić wytrzymałość mechaniczną materiału na ścieranie. Test polega na pocieraniu tkaniny ruchem okrężnym wełną, pod znacznym naciskiem. O wytrzymałości tkaniny świadczy ilość cykli, jaka jest wymagana do uszkodzenia powierzchni materiału, co jest określane skalą Martindala. Tkaniny w skali powyżej 45 000 cykli są uznawane za bardzo wytrzymałe materiały.

W naszym sklepie staramy się dbać o jakość oferowanych Wam tkanin i ten parametr jest dla nas bardzo ważny, dlatego znajdziecie u nas tylko tkaniny najlepszej jakości.

        4. Co oznacza gramatura danego materiału?

Gramatura materiału oznacza ciężar metra kwadratowego materiału wyrażony w gramach. Jest to jeden z czynników decydujący o jakości i przeznaczeniu materiału. Wszystkie tkaniny oferowane w naszym sklepie mają gramaturę powyżej 200 g/m2.

       5. Czy materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa?

Oferowane przez nas tkaniny są produkowane przez firmy posiadające certyfikat ekologiczny Oeko-Tex®, który wskazuje na to, że materiały są wolne od substancji szkodliwych

       6. Czy w przypadku większego zamówienia materiał otrzymam w jednym kawałku?

Tak. W przypadku zamówienia więcej niż 0,5 m danej tkaniny, materiał jest wysyłany do Klienta w jednym kawałku.

       7. Czy mogę zwrócić zakupione przedmioty?

Jeśli zakupiony towar nie spełnił Waszych oczekiwań, macie prawo do zwrotu nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, kompletnym, w oryginalnym opakowaniu oraz nie posiadać śladów użytkowania. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący. Wszelkie informacje o zwrocie znajdują się w zakładce: Zwroty i reklamacje.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl